Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

ECO-STAL SP. Z O.O.

  • Przemysłowa 22E, Knurów
    Knurów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 22E

Knurów

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przewozów krajowych

  • ustalanie warunków transportów

  • rozwój współpracy z przewoźnikami, dbanie o efektywność kosztową

  • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom

  • sporządzanie zamówień transportowych

  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji

Nasze wymagania

  • umiejętność negocjacji

  • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość

  • nastawienie na pracę zespołową

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole

  • dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizację zadań

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Jesteśmy prężnie działająca firma na rynku złomowym z wieloletnim doświadczenie. Praca od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7-15.