Oferta pracy

Logistyk

Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka JawnaO firmie

Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka Jawna

Karola Łowińskiego 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie transportu krajowego i międzynarodowego

  • Koordynowanie i nadzór nad przebiegiem dostaw

  • Weryfikacja dokumentów transportowych

  • Optymalizacja kosztów transportu

  • Współpraca z dostawcami, firmami spedycyjnymi

  • Sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość pakietu MS Office – znajomość Excel przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, determinacja

  • Umiejętność wykonywania kilku zadań w krótkim czasie

  • Umiejętność logicznego myślenia i przyswajania dużej ilości informacji w krótkim czasie

  • Komunikatywność

  • Atutem będzie znajomość branży stalowej, konstrukcyjnej

To oferujemy

  • Rodzaj zatrudnienia – umowa o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia poszerzające umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dodatkowe benefity – Karta Multisport

Firma Sambud-2 z siedzibą w Krakowie, działająca od 1992 roku w branży stalowej, prowadzi rekrutację na stanowisko: LOGISTYK.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy