Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

POLANES spółka z o.o.

4 0005 300 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa logistyczna zaopatrzenia i sprzedaży w tym exportu

  • Kontrola i negocjacja cen zakupu towarów, również importowanych, materiałów i usług

  • Kontrola podmagazynów serwisowych i procesów gwarancyjnych

  • Kontrola stanów magazynowych i dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności organizacyjne

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w małym zespole z przyjazną atmosferą

  • Przygotowanie i wdrożenie na stanowisku pracy

  • System wynagrodzenia w oparciu o wynagrodzenie miesięczne i premię

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Miejsce pracy

  • Praca w siedzibie pracodawcy

POLANES to 100% polska marka wspierająca producentów mleka. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii pozyskiwania mleka.

W związku z utworzeniem nowego stanowiska pracy zatrudnimy: Logistyka.

Przewiń do profilu firmy