Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk - lider magazynowy

DONAKO Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

DONAKO Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji

  • Wstępna kontrola dostaw, przygotowanie próbek do wykonywania pomiarów

  • Kontrola świadectw jakości

  • Ewidencjonowanie materiałów

  • Przygotowanie magazynu do inwentaryzacji

  • Nadzór nad pracownikami magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub mechaniczne

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego oraz do obsługi wózków widłowych,

  • Umiejętności komputerowe: praca z pakietem Office; mile widziana znajomość programu typu ERP

  • Skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć do podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Pakiet motywacyjny (opieka medyczna, Multisport, bony świąteczne, dodatek wakacyjny, ubezpieczenie grupowe).

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • dofinansowanie wypoczynku

    • paczki świąteczne

    Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

    Przewiń do profilu firmy

    Zainteresowane osoby, spełniające stawiane wymagania, prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.