Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk - Magazynier

  • Małe Czyste (pow. chełmiński), Chełmno, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multipak SA

    MULTIPAK S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

    LOGISTYK – MAGAZYNIER

    MIEJSCE PRACY: Małe Czyste 47, 86-212 Stolno

    Miejsce pracy: Chełmno (okolice), Małe Czyste (pow. chełmiński)

    Zadania:

    • Gospodarowanie zasobami magazynowymi,
    • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentacją zakupową,
    • Realizacja zamówień – w tym przygotowanie i wydawanie produktów,
    • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego.

    Wymagania:

    • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
    • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • mile widziane:
      - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      - znajomość obsługi systemów WMS, ERP,
      - uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.

    Oferujemy:

    • pracę w ciekawej branży,
    • umowę o prace,
    • wynagrodzenie podstawowe + premie,
    • ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.