Logo Pracuj.pl

Logistyk - Magazynier

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru;
  • rozmieszczenie towaru na półkach sklepowych i w magazynie sklepu;
  • przygotowanie dostaw i wydawanie towaru klientom z magazynu;
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów.

Nasze wymagania

  • jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole;
  • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;
  • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;
  • premie uzależnione od wyników sklepu i działu;
  • udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy;
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie);
  • możliwość udziału w programach rozwojowych;
  • przewidywalny grafik;
  • smartfon;
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy;
  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA.

Logistyk - Magazynier, Lublin