Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk magazynowy

KarT Spółka z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma KarT spółka z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zakup surowców i materiałów do produkcji,
  • ustalanie potrzeb zakupowych na podstawie stanów magazynowych oraz planów produkcyjnych,
  • przeprowadzanie zapytań ofertowych, analiza, negocjacje cenowe i wybór najlepszych ofert,
  • nadzór nad dokumentami dostaw oraz kontrola ich zgodności z zamówieniami i umowami dostaw,
  • pomoc dla magazyniera przy przyjmowaniu materiałów i towarów do magazynu oraz przy wydawaniu ich z magazynu na podstawie dokumentów rozchodowych,
  • pomoc dla magazyniera przy rozmieszczeniu i układaniu przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej,
  • uczestniczenie w czynnościach reklamacyjnych,
  • organizacja czasu pracy kierowcy,
  • organizacja transportów zewnętrznych w kraju i za granicą,
  • współpraca z innymi wydziałami firmy.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie logistyki i zaopatrzenia,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość j. angielskiego,
  • znajomość zagadnień logistycznych i transportowo-spedycyjnych,
  • posiadanie zdolności negocjacyjnych,
  • umiejętność pracy pod presja czasu,
  • umiejętność efektywnego komunikowania się, współpracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • rzetelność i samodzielność w działaniu.

Oferta:

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przyuczenia dla osób z niewielkim doświadczeniem.

Ogłoszenie archiwalne