Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk Magazynu

ASCO Equipment Sp. z o.o.O firmie

  • Lwowska 38, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ASCO Equipment Sp. z o.o.

Lwowska 38

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • Wsparcie dla pracowników magazynowych od strony administracyjno-biurowej,

  • Przyjmowanie materiałów i części dostarczanych do magazynu oraz weryfikacja przyjmowanych ilości,

  • Wydawanie materiałów z magazynu,

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wydawaniem i przyjmowaniem towarów,

  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki,

  • Nadawanie przesyłek kurierskich,

  • Racjonalna gospodarka zapasami oraz minimalizacja stanów magazynowych (kontrola stanów magazynowych),

  • Zapewnienie prawidłowej gospodarki odpadami i opakowaniami,

  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie,

  • Dbałość o porządek i ład w magazynie oraz na terenie przyległym,

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera (praca w środowisku Windows),

  • Znajomość gospodarki magazynowej/obrotu dokumentów magazynowych,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, orientacja na jakość, wysokie standardy pracy,

  • Sumienność i rzetelność ,

  • Systematyczność , uczciwość, dyspozycyjność i kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia na kierowanie wózkami jezdniowymi - widłowymi,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość branży maszyn i urządzeń budowlanych lub pokrewnych branż związanych z obrotem częściami zamiennymi

  • Znajomość programów Symfonia, IT Cube (CRM)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku,

  • (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na 6 miesięcy i trzecia umowa na czas nieokreślony),

  • Atrakcyjny i przejrzysty system premiowania (premie uznaniowe, świąteczne, bony),

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, Pakiet Medicover – po okresie próbnym).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

ASCO EQUIPMENT Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w sprzedaży oraz serwisowaniu maszyn i urządzeń budowlanych, a także sprzedaży części zamiennych. W jej ofercie znajdują się marki światowej klasy producentów sprzętu budowlanego tj. Bobcat, Ammann, Montabert, Cangini, Simex, Honda.

Poszukujemy Kandydatów/Kandydatek, którzy chcą pracować w miłej atmosferze w stabilnej firmie, są poukładani, zorganizowani, a zarazem energiczni oraz otwarci na naukę i poszerzanie swojej wiedzy i doświadczenia w branży maszyn budowlanych.

Przewiń do profilu firmy