Logistyk

EUROFINS POLSKA SP. Z O.O.

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie harmonogramów realizacji zleceń pobrań/odbiorów próbek żywności i wody

  • bieżąca koordynacja zleceń wpływających dla transportu i reagowanie na potrzeby klientów w tym zakresie

  • udział we wdrażaniu wewnętrznego narzędzia (aplikacja) do planowania i nadzorowania procesu realizacji zleceń pobrań/odbiorów próbek

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Logistyka / Planera lub podobnym

  • wykształcenie wyższe z zakresu logistyki / zarządzania łańcuchem dostaw

  • znajomość języka angielskiego - min. B1

  • dobra znajomość środowiska MS Office

  • otwartość na doskonalenie swoich kompetencji w zakresie niezbędnym do wypełniania powierzonych obowiązków

  • umiejętność prowadzenia płynnej rozmowy z klientem

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i rzetelność

To oferujemy

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • udział w rozwoju dynamicznie rozwijającej się firmy

  • duża niezależność w pracy

  • otwarta komunikacja

  • przyjazna atmosfera pracy

  • możliwość rozwoju - kursy i szkolenia

  • dofinansowanie do karty multisport

  • dodatkowa opieka medyczna

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2021 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6,7 mld euro proforma, zatrudniając około 55 000 pracowników w 1000 laboratoriach w 55 krajach.

Przewiń do profilu firmy