Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.

  • Wimmera 52, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wimmera 52

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o sprawną i pełną obsługę klienta w zakresie organizacji dostaw i dokumentacji z nimi związanej

  • pełen monitoring organizowanych dostaw

  • organizacja awizacji dostaw (portal, informowanie magazynów zewn. oraz magazynu własnego o zaawizowanych dostawach)

  • prowadzenie dokumentacji zrealizowanych zleceń transportowych

  • prowadzenie rejestru wpływu i wypływu towarów

  • wykonywanie prac biurowych Działu

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • wykształcenie minimum średnie

  • biegła obsługa w podstawowym zakresie pakietu Office

  • umiejętności analityczne

  • myślenie pozytywne oraz inicjatywa w działaniu

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • prawo jazdy kat. B, prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem

  • zdolności analityczne, dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • umiejętność pracy w zespole

  • proaktywna postawa

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • umowę o prace na pełny etat

  • telefon służbowy

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. firma należąca do grupy firm terra jest czołowym niemieckim przewoźnikiem samochodów ciężarowych oraz autobusów.

Firma specjalizuje się w transporcie samochodów "na własnych kołach".

Do naszej jednostki w Niepołomicach poszukujemy: Logistyka.

Przewiń do profilu firmy