Oferta pracy

Logistyk

Manpower CoREO firmie

  • Piła, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
LogistykNumer ref.: LGT/002/KSO

Zadania:

  • Zapewnienie dostępności komponentów umożliwiające realizację planów produkcyjnych
  • Zapewnienie kontroli nad poziomem zapasów magazynowych komponentów
  • Tworzenie i kontrola realizacji zamówień zakupu
  • Komunikacja z dostawcami
  • Tworzenie, uzgadnianie i aktualizacja porozumień logistycznych z dostawcami
  • Zapewnienie aktualności danych podstawowych oraz parametrów planowania w systemie SAP
  • Monitorowanie wskaźników realizacji dostaw (GSRS) i inicjowanie akcji korygujących
  • Ścisła współpraca z Planistą Wyrobów w obszarze priorytetyzacji zleceń klientowskich

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie, preferowane logistyczne
  • 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, systemu SAP, systemu Helios

Oferta:

  • Praca od poniedziałku do piątku, 8 h w przedziale 7:00-8:30 - 15:00-16:30
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Praca w profesjonalnym zespole, w renomowanej firmie produkcyjnej
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy