Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FH TRADE Sp. z o. o., obecna na rynku warzywnym od 2001roku.
    Do głównych przedmiotów działalności firmy zaliczyć można handel hurtowy i detaliczny warzyw, w szczególności cebuli świeżej i mrożonej, oraz działalność doradcza – consultingowa w zakresie uprawy i produkcji (obierania) cebuli, wdrażania i prowadzenia systemów jakościowych BRC oraz HACCP.
    Logistyk
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • organizowanie transportu i dystrybucji towarów
    • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych
    • monitorowanie wszystkich etapów przewozu
    • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych
    • współpraca z działem produkcji, zaopatrzenia, marketingu w zakresie działań logistycznych
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w kraju i za granicą, przygotowywanie procesu logistycznego
    • zarządzanie zapasami i ustalanie planu dostaw w działalności logistycznej (np. obrót opakowaniami zwrotnymi i innymi)

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • kompleksowa wiedza z dziedziny logistyki w oparciu o ISO i HACCP
    • zrozumienie zasad HACCP (preferowane w przemyśle spożywczym)
    • duże umiejętności komunikacyjne - na wszystkich poziomach bezpośrednio i zdalnie
    • umiejętność analizowania danych
    • dyspozycyjność – telefoniczna

    Preferowane kwalifikacje:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
    • wiedza o logistyce świeżych i surowych produktów spożywczych - mile widziana
    • wiedza o obrocie towarowym w UE - byłaby zaletą
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę - pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięczny z możliwości zawarcia umowy na czas nieokreślony
    • wynagrodzenie: stała podstawa + premia uzależniona od wyników pracy + premia uznaniowa
    • rozpoczęcie współpracy: od zaraz
    • możliwość odbycia szkoleń specjalistycznych
    • firma ma możliwość opłaty studiów podyplomowych
    • możliwość wyjazdów zagranicznych, targi, audyty u klientów
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.