Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk

  • Poznań, Sady (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Logistyk

    Główne obowiązki:

    • Zagwarantowanie odpowiedniego zapasu bezpiecznego na części.
    • Nadzorowanie dostaw na czas i wydajności dostawców.
    • Zapobiegawcze / proaktywne składanie zamówień w przypadkach postojów produkcyjnych u dostawców.
    • Analiza polityki zarządzania zapasami i parametrów MRP w SAP.
    • Składanie zamówień na części w oparciu o rozwinięcie MRP.
    • Odpowiednie wysterowanie części wychodzących z produkcji.
    • Zarządzanie listą dostawców: osoby kontaktowe oraz ich numery telefonów w tym alarmowe, faxów oraz adresów e-mailowych.
    • Przeprowadzanie comiesięcznej oceny dostawców.
    • Kontrola obrotu pojemnikami.
    • Kontakty z firmami spedycyjnymi i transportowymi, organizowanie transportu części produkcyjnych, kontrola faktur transportowych, przygotowywanie comiesięcznego zestawienia kosztów transportu.
    • Obsługa reklamacji części od strony logistycznej.
    • Organizowanie wysyłek exportowych wraz z przygotowaniem dokumentacji.
    • Udział w zaplanowanych spisach inwentaryzacyjnych.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w działach logistyki, planowania produkcji, zakupach materiałowych w branży przemysłowej.
    • Biegła znajomość języka niemieckiego, wskazana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.
    • Umiejętność pracy z komputerem

    Oferujemy:

    • Ciekawą i ambitną pracę w dynamiczny, międzynarodowym środowisku
    • Samodzielne stanowisko w przyjaznej atmosferze pracy
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych