Ta oferta pracy jest nieaktualna od 326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk Produkcji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Belgijska firma, lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych poszukuje do swojego zespołu:

    logistyk produkcji – przygotowanie produkcji
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie materiałów produkcyjnych wg dziennego planu produkcjił
    • pobieranie/odkładanie na właściwe miejsca składowania;
    • dbałość o porządek miejsc składowania materiałów produkcyjnych;
    • nadzór nad właściwym oznakowaniem materiałów produkcyjnych i miejsc ich składowania;
    • obsługa ręcznych wózków paletowych, wózków widłowych, wózków widłowych wysokiego składowania;
    • okresowa kontrola stanów magazynowych.

    Wymagania:

    • pracowitość;
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia nie zawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę, oraz że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom