Oferta pracy

Logistyk

ITM PolandO firmie

ITM Poland

Andrzeja Stanikowskiego 2

Radom

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe realizowanie planów spedycyjnych – zapewnienie prawidłowej obsługi dostaw maszyn i części do klienta

  • przygotowywanie i kompletowanie pełnej dokumentacji wywozowej

  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do odpraw celnych

  • współpraca z firmami transportowymi w zakresie realizowanych zleceń

  • wystawianie dokumentów potwierdzających zawarcie transakcji sprzedaży (faktury, przedpłaty)

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe związane ze spedycją

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie wystawiania faktur

  • doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi klasy ERP

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki związane z logistyką

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja czasu pracy

  • skrupulatność i dokładność wykonywanych zadań

To oferujemy

  • realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata

  • oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowana stołówka pracownicza

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa z rekruterem

3

Rozmowa z kierownikiem

4

Informacja zwrotna

ITM Poland

International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy przedsiębiorstw Tembo. Nasza grupa firm obejmuje szeroki zakres wiedzy technicznej.

ITM Poland to firma projektująca i budująca maszyny dla przemysłu tytoniowego na najwyższym poziomie technologicznym. W naszym oddziale opracowujemy najwyższej klasy platformy do podgrzewaczy tytoniu, produkcji filtrów, technologie odzyskiwania tytoniu oraz systemy logistyczne. ITM Poland jest największym zakładem produkcyjnym grupy ITM. Większość naszej działalności biznesowej ma miejsce w innych krajach, w Europie i poza nią. Nasze maszyny można znaleźć w zakładach produkcyjnych międzynarodowych koncernów.

Siedziba ITM znajduje się w Holandii. ITM Poland zatrudnia prawie 400 osób.

Przewiń do profilu firmy