Logo Pracuj.pl

Logistyk

Klient Pracuj.plO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola zapasów magazynowych,
  • tworzenie zamówień i dokumentów zakupowych,
  • kontakt z dostawcami, negocjowanie cen,
  • organizacja i nadzór nad transportem surowców,
  • optymalizacja kosztów transportu, prowadzenie dokumentacji transportowej i surowcowej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki, zakupów,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • otwartość na nowe wyzwania i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • nowoczesne narzędzia i wysoki standard pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, np. dofinansowanie do zajęć sportowych, rekreacyjnych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • przyjazne środowisko pracy, wspierający zespół.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Logistyk

Logistyk, Radom