Oferta pracy

Logistyk - Specjalista ds. Handlowych

UNIPOLCOM S.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

eksporter produktów mleczarskich zatrudni:

Opis stanowiska:

  • kontakt z dostawcami i odbiorcami w kraju i za granicą,
  • przygotowywanie dokumentów handlowych,
  • organizacja wysyłek towaru,
  • współpraca z urzędami, agencjami celnymi, firmami spedycyjnymi, magazynami zewnętrznymi oraz innymi instytucjami,
  • weryfikacja faktur zakupu i sprzedaży.

Od naszego przyszłego pracownika oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i francuskiego
  • znajomość dodatkowych języków obcych będzie atutem
  • znajomości zagadnień handlowych oraz aplikacji: Word, Excel, Access
  • inicjatywy, kreatywności oraz wysokiej dynamiki w działaniu
  • umiejętności komunikacji i negocjacji oraz pewności siebie
  • znajomość branży mleczarskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Od kandydatów oczekujemy, że będą mogli rozpocząć pracę jak najszybciej.
Prosimy o nieskładanie aplikacji przez osoby nie spełniające określonych wyżej wymagań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, zawierających list motywacyjny oraz życiorys w języku polskim i angielskim, klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez UNIPOLCOM S.A. z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy