Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk - Specjalista ds. obsługi klienta (k/m)

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART-Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od 20 lat.

    Od dwóch lat pozostajemy w fazie intensywnego rozwoju związanego z uruchamianiem nowych projektów. Rozbudowaliśmy naszą załogę o 30% i nadal pracujemy nad jej rozbudową. W związku z koniecznością wzmocnienia zespołu odpowiedzialnego za planowanie realizacji zleceń klienta, poszukujemy samodzielnej, doświadczonej i energicznej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lwówek Śląski

    Opis stanowiska pracy:

    • analiza przychodzących zleceń klienta
    • ocena możliwości realizacji zleceń (dostępność materiałów i mocy przerobowych)
    • potwierdzanie terminów realizacji
    • monitowanie przebiegu realizacji zamówień
    • uzgodnienia dotyczące transportu i organizacja wysyłek
    • uzgodnienia dotyczące warunków sprzedaży

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub inżynierskie
    • doświadczenie w planowaniu produkcji, najlepiej w produkcji małoseryjnej lub jednostkowej
    • dobra znajomość systemu klasy MRP, preferowany SAP PP/SD/MM
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2/C1
    • bardzo dobra znajomość MS Excel

    Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego, szkolenia oraz atrakcyjny pakiet socjalny

    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem Pracuj.pl.