Oferta pracy

Logistyk - Specjalista ds. Zakupów

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

EWC Agencja Pracy, dla swojego Klienta - firmy z 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, zajmująca się kompleksową obsługą dużych inwestycji budowlanych jako generalny wykonawca, inwestor zastępczy, a także sprawująca nadzór inwestorski, poszukuje osoby na stanowisko:

LOGISTYK – SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • organizacja zamówień materiałów
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • analiza kosztów materiałów pomiędzy hurtowniami
  • kontrola zużycia materiałów
  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów
  • kontrola limitów kupieckich oraz pozyskiwanie nowych
  • kontrola przekazywania materiałów dalszym wykonawcom
  • organizacja zaplecza
  • organizacja kart materiałowych i dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomości branży budowlanej
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość w zakresie technologii oraz materiałów budowlanych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy