Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Logistyk - Spedytor

  • Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
  • Lisi Ogon 73, 86-065 Lisi Ogon, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 14.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Fabryka Mebli Sweet Sit Sp. z o.o. należy do Grupy Gala Collezione, jednego z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Działamy na rynku od 2001 r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 specjalistów w dziedzinie tapicerowania, krojenia, szycia i modelowania.

    Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

    Lokalizacja: Gniewkowo

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące planowanie i organizacja transportu
    • Rozliczanie zleceń transportowych wewnętrznych i zewnętrznych
    • Rozliczanie czasu pracy kierowców/dostawców
    • Administrowanie dokumentacją transportowo-logistyczną
    • Utrzymanie partnerskich relacji z przewoźnikami

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze transportu/spedycji (mile widziane w branży meblowej)
    • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
    • Wysokie zdolności analityczne i umiejętności koordynowania wielu zadań pod presją czasu
    • Umiejętności nawiązywania i rozwijania współpracy z przewoźnikami
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
    • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia branżowe
    • Przyjazną atmosferę pracy we wspierającym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, z dopiskiem w temacie wiadomości „LOGISTYK”.

    Na aplikacje czekamy do 30.09.2019r.

    Więcej informacji o Grupie Gala Collezione znajdziesz na www.GalaMeble.com/praca/

    Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

    „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fabrykę Mebli Sweet Sit sp. z o.o. z siedzibą w Gniewkowie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych organizowanych przez podmioty z Grupy Gala Collezione, tj. Fabrykę Mebli Gala Collezione sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie, Fabrykę Mebli Sweet Sit sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Fabrykę Mebli SLA.WIA sp. z o.o. z siedzibą w Tucholi oraz Sofa Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zgodę udzielam na okres jednego roku do dnia jej udzielenia i wiem, że mogę ją w każdej chwili wycofać zgodnie z zasadami określonymi w Polityce Prywatności Gala Collezione, dostępnej w serwisie www.GalaMeble.com.”