Logistyk/ spedytor międzynarodowy

CIERNIA MAREK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MCM"O firmie

CIERNIA MAREK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "MCM"

Zawiła 36

Kraków

Stoi za nami ponad 20 lat doświadczenia i miliony przejechanych kilometrów oraz setki zadowolonych klientów. Wciąż staramy się rozwijać, dlatego nasza flota i załoga powiększa się. Obecnie posiadamy 14 samochodów ciężarowych, a nasza załoga liczy 18 osób. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, jesteśmy otwarci i potrafimy dostosować się do wymagań rynku. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów w zakresie współpracy ze zleceniodawcą. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Logistyk/ spedytor międzynarodowyNumer ref.: region: Kraków - Borek Fałęcki

Opis stanowiska:

  • organizacja transportu drogowego w kierunkach Europy Zachodniej
  • nadzór i monitorowanie realizowanych zleceń oraz dbałość o terminowość wykonywanych usług do momentu dostarczenia
  • bieżąca obsługa oraz rozwiązywanie problemów związanych z transportem
  • pozyskiwanie ładunków z giełd transportowych
  • zlecanie transportów firmą zewnętrznym
  • efektywne planowanie trasy transportu
  • monitorowanie zmian w przepisach
  • ewidencja czasu pracy kierowców
  • fakturowanie wykonanych zleceń
  • znajomość prawa transportowego/znajomość konwencji CMR

Wymagania/Oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie, preferowane kierunkowe spedytor logistyk, lub średnie kierunkowe
  • minimum 5 letnie doświadczenie w kierunkach Europy zachodniej /Hiszpania i Portugalia
  • dobra znajomość MS Office i giełd transportowych: Timo-com i Trans
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i samokontrola
  • organizacja ładunków częściowych
  • zdolność właściwego rozplanowania czasu pracy kierowców/znajomość norm tacho/
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, współpraca
  • certyfikowany język angielski mile widziany również hiszpański
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: https://mcmtransport.pl/

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ciernia Marek Firma Handlowo Usługowa MCM zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Firmę Handlowo Usługową MCM danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy