Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk w branży mebli biurowych

Bakata DesignO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Bakata Design Aleksandra Lampka-Skowrońska Sp.j.
Logistyk
w branży mebli biurowych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizacje działu realizacji.

Opis stanowiska:

  • Ustalanie harmonogramu montażów,
  • Organizacja i ustalanie pracy ekip montażowych,
  • Negocjacje przesunięć terminów wykonania realizacji,
  • Przygotowywanie dokumentacji montażowej,
  • Logistyka dostaw od polskich jak i zagranicznych producentów,
  • Logistyka dostaw do klientów,
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej.

Oczekujemy:

  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Komunikatywności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielności i zdolności organizacyjnych.
  • Umiejętności pracy w dynamicznym, wesołym zespole.
  • Wysokiego poziomu motywacji do pracy.
  • Prawa jazdy kat. B ale nie wymagane.

Oferujemy możliwość pracy w firmie z 24 letnim doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz oraz:

  • Stałe wynagrodzenie wraz z prowizjami uzależnionymi od realizacji celów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także w międzynarodowym środowisku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy, komfortowe warunki i miłą atmosferę w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) poprzez przycisk:
Wysyłając aplikację (CV oraz list motywacyjny) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Bakata Design Aleksandra Lampka-Skowrońska Sp.j. – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018 poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przesłanie mi dokumentów zawierających moje dane osobowe na wskazany przeze mnie adres email oraz oświadczam, że z uwagi na korzystanie przeze mnie z zewnętrznej, niezależnej od Bakata Design skrzynki mailowej, ponoszę pełną odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczeń dla przesyłanych do mnie wiadomości, w tym za zabezpieczenia po stronie dostawcy skrzynki mailowej.

Wysyłając aplikację wyrażam zgodę, że administratorem moich danych osobowych jest Bakata Design z siedzibą we Wrocławiu (53-324), przy al. Hallera 78/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w związku z którym przesyłasz do nas swoją aplikację oraz, o ile wyraziłeś na to zgodę, dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Bakata Design.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Dodatkowo informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne