Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk w Dziale Handlowym

CP Trade Sp. z o.o.O firmie

  • Obrońców Modlina 16, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CP Trade Sp. z o.o.

Obrońców Modlina 16

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za udział w procesach logistycznych, przygotowywanie zapytań i ofert, prowadzenie dokumentacji dot. zamówień i procesu sprzedaży, kontakt z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub handlowe;

  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność w działaniu;

  • Motywacja do pracy.

Mile widziane

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA lub innego programu księgowo-handlowego.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, dynamicznie rozwijającej się firmy;

  • Atrakcyjne warunki pracy. Wynagrodzenie podstawowe plus przejrzysty system premiowy oraz dodatkowe Benefity np. karta Multisport;

  • Kompleksowe przygotowanie do pracy na proponowanym stanowisku;

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

CP Trade jest spółką dominującą Grupy Handlowej CP Trade i uznanym polskim dostawcą rozwiązań dla przemysłu. Mocnym atutem Grupy Handlowej CP Trade jest wysoko wykwalifikowana, doświadczona kadra. Stawiamy na ludzi ambitnych i chcących się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.