Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

Atlantic Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw oraz magazynowania (utrzymywanie zapasów bezpieczeństwa comiesięczne planowanie działań logistycznych),

  • Zarządzanie kosztami oraz wydajnością transportu,

  • Raportowanie handlowe/logistyczne

  • Definiowanie i wdrażanie polityki zaopatrzenia i magazynowania,

  • Składanie zamówień do zakładów produkcyjnych i utrzymywanie kontaktów z lokalnymi działami logistycznymi w ramach działania firmy,

  • Dobór partnerów zewnętrznych i optymalizacja warunków obsługi,

  • Zarządzanie magazynem i optymalizacja jego kosztów,

  • Przygotowywanie raportów KPI dotyczących usług partnerów zewnętrznych,

  • Zarządzanie i koordynacja inwentaryzacji magazynowych.

  • Monitoring transportu z fabryk do magazynu centralnego, z magazynu centralnego do klientów i ewentualnie z fabryk do klientów,

  • Koordynacja odpraw celnych,

  • Tworzenie kodów produktowych, kwalifikacja nowych produktów wprowadzanych do obrotu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyka, supply chain)

  • Znajomość języka angielskiego – min.B1

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Wysoka kultura osobista,

  • Motywacja do pracy, odpowiedzialność

  • Dobra znajomość pakietu MS Office-Excel, Powerpoint

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatna opiekę medyczna

  • Profit sharing

  • Bonus świąteczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Przewiń do profilu firmy