Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

PRO4MEDIA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportu na potrzeby organizacji eventów

  • ścisła współpraca z magazynem urządzeń

  • wypożyczanie sprzętu i usług od partnerów zewnętrznych

  • koordynacja ekip technicznych do poszczególnych projektów

  • współpraca z technikami, magazynierami oraz handlowcami w zakresie organizacji pracy oraz bieżącej obsługi projektów eventowych

  • kompletowanie dokumentacji związanej z zamówieniami w systemie Rentman

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz zasad współpracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w branży eventowej lub wypożyczalni

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (również za granicą)

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie, entuzjazm i dyspozycyjność

  • analityczne myślenie, podzielność uwagi

  • wymagania dodatkowe będące atutami: znajomość branży eventowej, wykształcenie kierunkowe, zainteresowanie nowymi technologiami

To oferujemy

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (po umowie próbnej) lub współpracę B2B

  • planowany termin zatrudnienia: sierpień 2022 (termin może ulec zmianie w zależności od wyników naboru)

  • przyjazną atmosferę, dynamiczne środowisko i partnerską atmosferę w pracy

  • pracę w różnorodnym, zaangażowanym i zmotywowanym zespole

  • interesującą, nierutynową pracę - dostęp do najnowszych wydarzeń, premier, wprowadzania nowych produktów, pokazów mody itp.

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy oraz nieustanną możliwość poznawania najnowszych urządzeń i rozwiązań technologicznych

  • możliwość rozwoju zawodowego

PRO4MEDIA

PRO4MEDIA zajmuje się obsługą imprez od strony technicznej. Specjalizuje się w multimediach i oświetleniu. Przygotowuje eventy korporacyjne, konferencje i inne wydarzenia w najróżniejszych formatach. Stosuje najnowocześniejsze na rynku systemy wizyjne, stawiając zawsze na jakość.

Przewiń do profilu firmy