Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Logistyk wewnętrzny

Centrum Leasingu Pracowniczego Carden Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jako lider outsourcingu kadrowego i leasingu pracowniczego na rynku w Polsce wspomagamy rozwój organizacji przez zmniejszenie kosztów oraz wzrost jakości świadczonych usług. Nasi partnerzy biznesowi to organizacje z Polski oraz Unii Europejskiej, które aktywnie działają na rynkach międzynarodowych.

Zostań częścią naszego wyjątkowego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Zamawianie materiałów pomocniczych do produkcji
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych (SAP)
  • Wyjaśnianie różnic materiałowych (odpad)
  • Przygotowanie kartonów i box’ów do produkcji
  • Uzupełnianie wody na hali produkcyjnej
  • Przepływ materiałów na produkcji
  • Realizacja planu produkcyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie pracy 3-zmianowej, od pon-pt
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Obsługa komputera (mile widziany excel, SAP)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Przyjazna atmosfera
  • Prywatne ubezpieczanie
  • Bonus za polecenie pracownika
  • Multi Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premie za wyniki
  • Dopłata do posiłków
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Bony i paczki na święta
  • Cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • Darmowa kawa i herbata
  • Prezenty urodzinowe
  • Dopłaty do wypoczynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne