Logo Pracuj.pl

Logistyk

EFMETAL sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

EFMETAL sp. z o.o.

Krzywa Góra 6A

Włocławek

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportów krajowych oraz zagranicznych,
  • przygotowywanie i kontrola dokumentacji spedycyjnej oraz weryfikacja towaru przygotowanego do wysyłki,
  • kontakt ze spedycją w celu realizacji dostaw,
  • wyszukiwanie i nawiązywanie relacji z przewoźnikami oraz weryfikacja kosztów logistycznych,
  • weryfikacja zgodności negocjowanych cen,
  • nadzór nad flotą firmową.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w spedycji,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • program wdrożeniowy na start,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy w siedzibie firmy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

EFMETAL Sp. z o.o. jest firmą założoną w roku 2000. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją systemów do przenoszenia ładunków, głównie zawiesi linowych oraz konfekcjonowaniem i sprzedażą lin stalowych.

Logistyk, Krzywa Góra 6A, Włocławek