Oferta pracy

Logistyk

USP Zdrowie

  • Ziębicka 40, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

USP Zdrowie

Ziębicka 40

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie przychodów produktów dla zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • Składanie i monitorowanie zamówień

  • Kontrola i analiza zapasów

  • Identyfikacja zakłóceń oraz przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych w procesie planowania

  • Pozyskiwanie od dostawców informacji logistycznych niezbędnych do skutecznego wdrożenia produktów

  • Współudział w procesie akceptacji materiałów opakowaniowych u dostawców zewnętrznych

  • Organizacja i monitoring transportu produktów

  • Współpraca oraz budowanie relacji z dostawcami zewnętrznymi, w tym również ze Spedytorami

  • Optymalizacja zasobów firmy (personalne i narzędziowe)

  • Optymalizacja zapasów produktów i komponentów

  • Uczestnictwo w projektach między działowych

  • Praca w systemie SAP (moduły MM i PP)

Nasze wymagania

  • Posiadasz dyplom ukończenia studiów na kierunkach związanych z ekonomią lub logistyką (mile widziane wykształcenie chemiczne)

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w planowaniu

  • Dobrze znasz środowisko pracy z systemami zintegrowanymi ERP i SAP

  • Biegle posługujesz się programami pakietu MS Office; umiejętność programowania w Visual Basic będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie (warunek konieczny)

  • Twoimi mocnymi stronami są myślenie analityczne, samodzielność i dokładność

  • Doskonale organizujesz swoją pracę, również pod presją czasu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy, elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: kartę Multisport / dofinansowanie do wypoczynku / kartę kulturalną

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie