Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logistyk

MB ELiX sp. z o.o. sp.k.

Skarżyńskiego 26

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji i zamawianie materiałów pod bieżące zamówienia

  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych i zamówień klientów

  • Nadzór nad stanem realizacji zaplanowanej produkcji

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, narzędzi i metod oraz udział w ciągłym doskonaleniu procesów

  • Kontrola terminowości dostaw

Nasze wymagania

  • Określanie priorytetów i ich konsekwentna realizacja

  • Umiejętności analityczne

  • Wysoka orientacja na sprzedaż i Klienta

  • Doskonała umiejętność obsługi programu Excel

  • Wysoka motywacja do pracy i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • Stałe i stabilne warunki zatrudnienia i pracy – umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Pyszna, aromatyczna kawa i herbata w nieograniczonych ilościach

  • Rozwojową pracę z ciekawymi ludźmi w firmie o globalnym zasięgu działania

  • kultura niekorporacyjna

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji, biblioteka firmowa

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

ELIX to jeden z czołowych producentów odświeżaczy powietrza w Polsce o globalnym zasięgu działania i stabilnej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem działalności produkcyjnej i eksportowej poszukuje osoby na stanowisko: Logistyk

Więcej o firmie i produktach:

www.elixscent.com

Przewiń do profilu firmy