Oferta pracy

Logistyk

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stosowanie polityki i procedur logistycznych,

  • Planowanie i optymalizacja tras wykonania serwisów w okręgu województwa,

  • Przyjmowanie z pionów sprzedaży zleceń transportowych / serwisowych,

  • Ustalanie i koordynowanie wykonania serwisów i innych elementów umów zgodnie z zakresem, wymogami jakościowymi, harmonogramem,

  • Bieżące wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom (tygodniowe/dzienne „trasówki”),

  • Zapewnienie ewidencji i pełnej dokumentacji wykonania serwisów (w szczególności rozliczanie pracy kierowców i pojazdów w tym jednostkowych kosztów kursów wraz z dokumentacją fotograficzną),

  • Archiwizacja/ przechowywanie dokumentacji przewozowej na potrzeby ewentualnych reklamacji,

  • Szkolenie pracowników (kierowców/serwisantów w obszarze logistyki wykonania usług i wymaganej dokumentacji realizacji serwisów,

  • Raportowanie rezultatów działań w obszarze logistyki do Głównego Logistyka,

  • Prowadzenie analiz i zgłaszanie pomysłów na optymalizację procesów logistycznych i kosztów zużycia materiałów/usług logistycznych,

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów oraz kontrola prawidłowości dokumentacji- badania techniczne, zezwolenia na transport.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej,

  • Wykształcenie średnie/wyższe (preferowany kierunek: logistyka, transport),

  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz środowiska Google,

  • Zdolności organizacyjne i analityczne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,

  • Pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,

  • Zasadę work-life-balance.

Od opracowania ponad 20 lat temu przez firmę WC SERWIS pionierskich rozwiązań w dziedzinie sanitariatów, które zrewolucjonizowały sektor usług eventowych firma wkroczyła w etap dynamicznego rozwoju. Dzięki wyznaczaniu standardów na rynku staramy się cały czas rozwijać. Nasza praca oparta jest na zdobytym doświadczeniu w branży, staramy się być innowacyjni. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania techniczne z zakresu hydrauliki oraz branży sanitarnej.

WC SERWIS jest polską firmą, liderem usług zaplecza sanitarnego na terenie całej Polski. Jesteśmy rozpoznawalni dzięki temu, że mieliśmy okazję obsługiwać takie wydarzenia jak: Światowe Dni Młodzieży, największe festiwale: Opener, Orange Warsaw, Global Gathering (największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie), obsługujemy liczne poligony wojskowe, stawiamy szpitale tymczasowe , budujemy zaplecza socjalne i sanitarne dla licznych placów budów prowadzonych przez kluczowych globalnych graczy rynkowych. Naszymi klientami są zarówno wielkie korporacje jak i osoby fizyczne. Jesteśmy elastyczni, zwinni w działaniu, szybko reagujemy na potrzeby rynku i poszczególnych naszych Klientów. Pracujemy z pasją, zapałem, jesteśmy kreatywni. Nasza kultura organizacyjna zasadza się na bliskich relacjach, dobrej komunikacji pomiędzy współpracownikami oraz Właścicielem. W ciągu 20 lat działania z małej rodzinnej firmy przekształciliśmy się w grupę 3 spółek zarządzanych przez jednego Właściciela.

Przewiń do profilu firmy