Oferta pracy

Logopeda

Firma B-Consulting Bartłomiej GębarowskiO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie poszukujemy jednej lub dwóch osób, chętnych do podjęcia współpracy w charakterze:

Logopedy
do realizacji 170h usług logopedycznych w ramach projektu unijnego:
„Opieka wytchnieniowa w Powiecie Sokólskim”
MIEJSCE PRACY – WOJEWÓDZTWO PODLASKIE/ POWIAT SOKÓLSKI

Główne zadania Logopedy:

  • Prowadzenie usług logopedycznych:
    • Diagnoza indywidualnych potrzeb uczestnika,
    • Ćwiczenia aparatu mowy,
    • Wsparcie opiekunów w samodzielnych ćwiczeniach z podopiecznym.
  • Uzupełnienie dokumentacji dostarczonej przez pracodawcę:
    • Opinii przed i po zakończeniu usługi,
    • Karty czasu pracy,
    • Indywidualnych kart wsparcia,
    • Dziennika usług.
  • Przygotowywanie raportu poszkoleniowego wg wzoru udostępnionego przez pracodawcę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończenia studiów wyższych - pedagogika/ pedagogika wczesnoszkolna/ psychologia lub innych studiów magisterskich - o specjalności lub specjalizacji w zakresie logopedii,
  • zrealizowania wyznaczonych godzin najpóźniej do 23.12.2020r.,
  • przeprowadzenia usług w miejscu zamieszkania uczestnika projektu,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć logopedycznych wśród dzieci z niepełnosprawnościami,
  • dokładności, sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dotrzymywania terminów dotyczących dokumentacji szkoleniowej,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 60zł/h brutto,
  • środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki),
  • możliwość stałej współpracy przy kolejnych projektach,
  • referencje.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy