Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Logopedy / Neurologopedy

Centrum Rozwoju Dziecka OxygenO firmie

1004 000 netto (+ VAT) / mies.

Centrum Rozwoju Dziecka Oxygen

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie diagnoz logopedycznych

  • prowadzenie terapii logopedycznych

  • formułowanie wskazań logopedycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum rok

  • indywidualne i przyjazne podejście do pracy z dziećmi

  • zaangażowanie, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • kreatywność i komunikatywność

  • wysoka kultura osobista i etyka pracy

To oferujemy

  • prace a młodym zespole w przyjaznej atmosferze

  • dobrze wyposażone gabinety do pracy terapeutycznej

  • elastyczne godziny pracy

  • zatrudnienie na umowę zlecenia lub B2B

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Centrum Rozwoju Dziecka nowoczesna placówka świadcząca usługi terapeutyczne oraz ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży.

Przewiń do profilu firmy