Lokalny administrator IT

Bims Plus Łodź

Papiernicza 5

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne i informatyczne pracowników Spółki w rozwiązywaniu codziennych problemów – I linia wsparcia HelpDesk

  • aktywna współpraca z centralnie usytuowanym Działem IT (II linia wsparcia) w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • aktywny udział w implementacji zmian oraz projektach informatycznych na poziomie zarówno lokalnym, jak i centralnym

  • wsparcie procesu standaryzacji i optymalizacji Usług IT

  • współpraca z zewnętrznymi Dostawcami usług informatycznych

  • opieka nad lokalną infrastrukturą IT oraz jej rozbudowa

  • instalacja i konfiguracja nowych urządzeń, aktualizacja oprogramowania

  • opieka na sprzętem elektronicznym biurowym

  • szkolenia nowych użytkowników

  • inwentaryzacja sprzętu

  • tematy związane z CCTV

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi Windows oraz oprogramowaniem biurowym

  • Umiejętność analitycznego myślenia i proaktywne podejście w poszukiwaniu rozwiązań

  • Pozytywne nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta wewnętrznego

  • Wysoka kultura komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie technicznym

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i ich terminowa realizacja

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych,

  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów

  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole

  • dużą samodzielność działania

  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy.

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Mutlisport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • karta Mutlisport

Firma BIMs Plus jeden z największych dystrybutorów materiałów z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

Przewiń do profilu firmy