Przesyłając swoje zgłoszenie przez kliknięcie w przycisk "Aplikuj", czy w jakiejkolwiek innej formie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przesłanych w zgłoszeniu w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisku. Jeśli chcesz zawsze możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami po adresem email: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lokalny Doradca Nieruchomości

ITESA Nieruchomości

  • Szczytnicka 11, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Szczytnicka 11

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wyszukiwał ludzi, którzy myślą o sprzedaży nieruchomości w "Twojej" części Wrocławia.

  • Na umówionych spotkaniach poznasz ich sytuację i doradzisz jak poprowadzić sprzedaż.

  • Nawiążesz z nimi współpracę i zbierzesz informacje do przygotowania oferty sprzedaży mieszkania czy domu.

  • Zrobisz zdjęcia nieruchomości bądź umówisz fotografa czy stworzenie spaceru wirtualnego.

  • Będziesz rozmawiał z zainteresowanymi zakupem i proponował im odpowiednie dla nich nieruchomości.

  • Przeprowadzisz prezentację mieszkania lub domu.

  • Poprowadzisz sprzedających i kupujących przez proces negocjacyjny.

  • Zorganizujesz podpisanie umowy przy współpracy z prawnikiem bądź notariuszem.

  • Będziesz z klientami na przekazaniu mieszkania żeby transakcja była zabezpieczona do samego końca.

  • Pokażemy Ci: "jak to zrobić?".

Nasze wymagania

  • Lepiej żebyś lubił ludzi i chciał z nimi pracować - za każdą nieruchomością stoi człowiek :)

  • Chcemy żebyś miał już doświadczenie w sprzedaży bądź w innej formie bezpośredniej pracy z klientami.

  • Wiesz, że na sukces trzeba zapracować i potrafisz wykazać się energią w działaniu - samo się nie zrobi :)

  • Chcesz zmienić swoją branżę i masz otwartą głowę na nowe.

  • Potrafisz wziąć odpowiedzialność za swoje działania.

  • Chcesz dobrze zarabiać

To oferujemy

Nowy w branży? Świetnie trafiłeś! Być może to Ciebie szukamy.

Zapraszamy w podróż z nami do świata nieruchomości.

Wejdziesz w nią przez serię szkoleń, warsztatów i pracę pod okiem doświadczonego i dedykowanego dla Ciebie mentora, który będzie dla Ciebie przewodnikiem.

Mamy też wygodną i komfortową przestrzeń do pracy w biurze na czas kiedy nie pracujesz w terenie bądź z domu.

O nas

Jesteśmy wrocławskim biurem nieruchomości - towarzyszymy osobom, które chcą bezpiecznie sprzedać i dobrze kupić mieszkanie bądź dom we Wrocławiu na ich pełnej wyzwań drodze do wyszukania własnego miejsca do życia.

Co jest dla nas ważne?

Indywidualne podejście - jesteśmy kameralnym biurem więc każdy ze współpracowników stanowi i będzie stanowił w dużym stopniu o jego charakterze.

Transparentność - może trywialne ale zwykła uczciwość i przejrzystość w działaniach i relacjach między nami jest dla nas kluczowa.

Entuzjazm - chcemy tworzyć przyjazną atmosferę żeby chciało nam się rano wstawać do pracy i szukamy podobnie nastawionych osób.

Skuteczność - pracujemy na efekt bo dzięki temu możemy ponadprzeciętnie zarabiać.

Ambicja w rozwoju - chcemy żeby nasza praca była wysoko jakościowa - wprowadzimy Cię do pracy w nieruchomościach ale żeby tak się stało potrzebujemy Twojego zaangażowania.

Jeśli to do Ciebie przemawia jest szansa, że się dogadamy. Jeśli takie podejście zdecydowanie Cię odrzuca ... szukajmy dalej :)