Oferta pracy

Lokalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Nestlé Polska S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Posiadasz 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży,

  • Jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi, otwarty i z odwagą budujesz relacje z innymi,

  • Potrafisz kreatywnie szukać rozwiązań / kreatywnie rozwijać wymagające obszary,

  • Umiesz negocjować i argumentować swoje zdanie,

  • Nie boisz się wyzwań, wychodzisz z inicjatywą,

  • Znasz język angielski minimum na poziomie B1,

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę;

  • Umiesz planować i ustalać priorytety;

  • Posiadasz umiejętności analityczne i lubisz pracować z danymi,

  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (wymagana bardzo dobra znajomość PowerPoint i Excel).

Nasze wymagania

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w kanale sieci lokalnych,

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz dbałość o profit firmy,

  • Negocjacje warunków współpracy z kluczowymi klientami,

  • Tworzenie polityki współpracy i celów współpracy z powierzonymi klientami,

  • Rozwój rentownej współpracy z Klientem: budowanie wspólnej strategii rozwoju,

  • Tworzenie krótko i długoterminowych promocyjnych planów marketingowo-sprzedażowych w kontekście współpracy z klientami i w odpowiedzi na wymogi rynku,

  • Opracowywanie analiz i raportów rynkowych.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w największej firmie z branży FMCG z prestiżowymi markami o ciekawej historii,

  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny,

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy