Oferta pracy

Lokalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Nestlé Polska S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
teren: woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w kanale Local Chains
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz dbałość o profit Nestlé
  • Negocjacje warunków współpracy z kluczowymi klientami
  • Tworzenie polityki współpracy i celów współpracy z powierzonymi klientami
  • Rozwój rentownej współpracy z Klientem: budowanie wspólnej strategii rozwoju
  • Tworzenie krótko i długoterminowych promocyjnych planów marketingowo-sprzedażowych w kontekście współpracy z klientami i w odpowiedzi na wymogi rynku
  • Opracowywanie analiz i raportów rynkowych

Oczekiwania:

  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Dziale Sprzedaży
  • Znajomość rynku i zasad funkcjonowania kanału Convenience/Modern
  • Zorientowanie na wyniki – poparte wynikami na dotychczasowym stanowisku
  • Bardzo dobry warsztat pracy z klientami – umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • Wysoce rozwinięte kompetencje negocjacyjne/handlowe oraz ugruntowane doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji
  • Pro aktywności i samodzielności w działaniu
  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • Dojrzałości oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje
  • Umiejętności analitycznych
  • Dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwijania kariery w wiodącej na rynku międzynarodowej firmie FMCG
  • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań
  • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym środowisku o najwyższych standardach pracy
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy