Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lokalny Koordynator

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego

  • Borowska 213, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Borowska 213

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące raportowanie realizacji zadań ośrodka

  • monitorowanie zgłaszalności i wsparcie pacjentów w ramach wizyt konsultacyjnych

  • monitorowanie czynników krzepnięcia u pacjentów objętych dostawami domowymi

  • bieżące weryfikowanie danych kontaktowych ośrodka

  • przegląd procedur SOR i izby przyjęć ośrodka

  • udział w cyklicznych spotkaniach lokalnych koordynatorów oraz przedstawicieli ośrodków leczenia hemofilii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • rozwój wiedzy i doświadczenia

  • profesjonalne szkolenia

  • dodatkowe benefity (karta sportowa)

  • Benefity

  • karta sportowa

Sposób aplikowania

Wymagane dokumenty od kandydata: CV

Miejsce i termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Biuro Podawcze Działu HR (poziom 0, czynne w godz.08:00-14:00 w dni robocze) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, ul. Borowska 213; 50-556 Wrocław lub klikając w przycisk Aplikuj szybko w terminie do 30.06.2022 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: lokalnego koordynatora.

Przewiń do profilu firmy