Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Łowca Gwiazd w świecie IT

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wiesz kto to java developer?
Wiesz co to front- end i back - end
lub chcesz się tego dowiedzieć?
Interesujesz się światem nowoczesnych
technologii? Zapraszamy Cię do teamu
prowadzącego rekrutacje na stanowiska IT.

Miejsce pracy: Wrocław
10/09/2017

Twoje zadania:

  • odpowiadanie na potrzeby personalne klientów
  • realizacja rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w branży IT
  • rozwijanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami dbając o najwyższy standard doradztwa
  • rekrutowanie m.in. administratorów sieci, software developerów, snalityków biznesowych, software testerów
  • codzienna współpraca z zespołem i wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań rekrutacyjnych dla klientów
  • poznawanie każdego dnia nowych ludzi i wpływanie na ich kariery zawodowe
  • pozyskiwanie kandydatów z wykorzystaniem metody direct search oraz networkingu
  • budowanie relacji z kandydatami dbając o Candidate Experience
  • łączenie interesów kandydatów i klientów dbając o satysfakcję każdej ze stron
  • budowanie relacji z partnerami na rynku pracy, by wspólnie z nimi mieć wpływ na wybory zawodowe naszych kandydatów (współpraca z uczelniami wyższymi, reprezentacja Randstad w targach pracy i innych wydarzeniach branżowych)

Co od nas otrzymasz?

Dla nas ważni są ludzie, dlatego gwarantujemy Ci odpowiednie wsparcie i warunki, które pozwolą Ci pracować efektywnie i z korzyścią dla Ciebie.

Co konkretnie?

  • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR (m.in. „Akademia rekrutacji”, „Direct search”, „Wywiad kompetencyjny”)
  • wsparcie Opiekuna w trakcie całego okresu próbnego
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • pakiet przydatnych benefitów: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, nauki języka angielskiego oraz nauki w szkołach wyższych
  • pracę w fantastycznej atmosferze w zgranym zespole
  • pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • możliwość rozwoju poziomiego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • chcielibyśmy usłyszeć, że możesz pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • interesujesz się branżą IT i lubisz poznawać nowinki ze świata nowoczesnych technologii
  • znasz metody bezpośredniego pozyskiwania kandydatów
  • masz za sobą doświadczenia w obsłudze klienta i czujesz, że praca z klientem nie będzie stanowić dla Ciebie problemu
  • praca w języku angielskim nie sprawia Ci problemów
  • byłoby super, gdybyś dodatkowo posiadał/-a prawo jazdy

And last but not least:

Jesteś osobą nastawioną na cel, samodzielną, energiczną i komunikatywną.
Czujesz, że to właśnie o Ciebie nam chodzi?
Nie zwlekaj i aplikuj poniżej!
ZABŁYŚNIJ W ŚWIECIE REKRUTACJI IT!

                Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się