Oferta pracy

Loyalty Manager

Frisco SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Całościowe zarządzanie programem lojalnościowym Frisco.pl

  • Monitorowanie trendów rynkowych w zakresie lojalizacji klientów

  • Tworzenie strategii rozwoju programu lojalnościowego w kontekście realizowania celów biznesowych i jej implementacja

  • Analiza wpływu programu lojalnościowego na zachowania konsumentów; tworzenie kompleksowych raportów

  • Współpraca z działami Handlowym i Trade Marketingu w zakresie oferowanych w programie benefitów

  • Współpraca z działami E-Commerce oraz IT w zakresie wdrażania zmian systemowych w programie lojalnościowym

  • Obsługa panelu zarządzania programem lojalnościowym

  • Weryfikacja błędów w zakresie działania programu oraz skarg i uwag klientów; rekomendacja zmian i usprawnień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze budowania lojalności klientów i zwiększania ich wartości

  • Umiejętności przekształcania danych oraz analiz w wiedzę i rekomendacje biznesowe

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz odnajdywanie się w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Komunikatywność

  • Dokładność i terminowość

  • Nastawienie na realizacje celów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Dobra znajomość MS Office

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem

  • Zainteresowanie branżą e-commerce i Retail

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi!

  • Dofinansowanie do platformy kafeteryjnej MyBenefit, Ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy