Oferta pracy

Loyalty Program Coordinator

eSky.pl S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrożenie programu z obszarów: lojalności, subskrypcji, rekomendacji, przygotowywanie planu działania w zakresie budowania lojalności i aktywizacji klientów na podstawie ich segmentacji

  • proponowanie i koordynowaniem działań w obszarze zwiększania retencji

  • opracowywanie raportów, analizą i monitoringiem ustalonych wskaźników (mamy wewnętrzny dział który dostarcza nam informacje - ważne aby dobrze określić wymagania)

  • współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji wypracowanych aktywności marketingowych

  • optymalizacja działań lojalnościowych pod kątem zwiększania retencji i LTV / CLV

  • analiza osiąganych wyników.

Nasze wymagania

  • doświadczenia w zakresie planowania i/lub koordynowania programów subskrypcyjnych oraz lojalnościowych (min. 2-3 lata)

  • umiejętność planowania akcji marketingowych w ramach aktywizacji użytkowników

  • zdolności analityczne i umiejętność pracy na danych liczbowych

  • praktyczna znajomość KPI związanych z aktywizacją i lojalizacją użytkowników

  • umiejętność współpracy i zarządzania projektem

  • doświadczenie w branży eCommerce

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość branży travel.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swej branży na rynku polskim i znaczącym graczem na rynku globalnym

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia oraz wiedzy

  • Świetne warunki pracy – możliwość elastycznego łączenia pracy zdalnej z pracą w nowoczesnym biurze (Katowice, bądź Warszawa)

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz objęcia siebie i swej rodziny grupowym ubezpieczeniem na życie

  • Przyjazną atmosferę – pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole w firmie, w której wszyscy traktujemy się po partnersku i mówimy sobie po imieniu

  • Rozwój zawodowy – praca w doświadczonym zespole z dostępem do nowoczesnych narzędzi marketingowych; okazja do nabycia i pogłębienia wiedzy na temat branży turystycznej; realny wpływ na kształt wdrażanych w firmie rozwiązań i uczestnictwo w ambitnych międzynarodowych projektach

Jako członek zespołu marketingowego, będziesz dbać o aktywizację użytkowników i budowanie

lojalności.

W tym roku planujemy stworzyć i uruchomić program lojalnościowy, który zdobędzie serca

podróżników. Pierwszy krok postawimy w Polsce oraz wybranych krajach europejskich,

a docelowo skalować będziemy go globalnie.

Liczymy na Twoje doświadczenie w tym obszarze. Dlatego poszukujemy osoby, która zna różne

modele programów, rozumie obszar ścieżki klienta i jego zachowań, ma zdolności analityczne

i potrafi wyjść poza utarte schematy myślenia oraz ma ambicje działać na dużą skalę.