Oferta pracy

Lutowanie elektroniki

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży elektronicznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lutowanie elektronikiNumer ref.: TELTS/04/2021/KBR

Zadania:

  • Wymiana komponentów w oparciu o dokumentację techniczną za pomocą lutownicy oraz stacji gorącego powietrza;
  • Przygotowanie do obróbki urządzeń elektronicznych (dyski, dekodery, modemy, terminale płatnicze);
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy przebieg wykonywanych prac.

Oczekiwania:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Umiejętność posługiwania się stacją gorącego powietrza oraz lutownicą;
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie o profilu technicznym (elektryka, elektrotechnika, elektromonter, elektronik).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pełny zakres szkoleń wdrażających do pracy na stanowisku technika z zakresu lutowania oraz napraw urządzeń elektronicznych;
  • Wsparcie trenerów podczas okresu szkoleń i wdrożenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość uzyskania tytułu ’Certyfikowanego Specjalisty IPC’ honorowanego na całym świecie;
  • Dofinasowanie do posiłków;
  • Pracę w wymiarze pełnego etatu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne