Praca młodszy agent celny/ agent celny

Mamy dla Ciebie 9 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • 3 lokalizacji
    Zadania, które na Ciebie czekają to: realizacja zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych, w tym uproszczonych współpraca z Urzędem Celnym kontrola poprawności i kompletności dokumentów celnych oraz zapewnienie ich terminowego...
    opublikowana: 29 lipca 2021
      • 5 lokalizacji
      Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentów celnych (wypełnianie, sprawdzanie i kontrola z naciskiem na poprawność i kompletność); Kontakt z klientem w celu zapewnienia wszystkich niezbędnych informacji (działy wewnętrzne oraz agencje celne);...
      opublikowana: 23 lipca 2021
        • Warszawa
        Opis stanowiska: przygotowywanie i kompletowanie zgłoszeń celnych w Eksporcie, ewentualnie Imporcie/Tranzycie w zależności od doświadczenia i potrzeb klienta, monitorowanie przebiegu odprawy, powiadamianie klientów oraz udzielanie wyjaśnień,...
        opublikowana: 20 lipca 2021