Praca młodszy inżynier projektu

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Tychy
    Co nas wyróżnia: Umowa o pracę w ekonomicznie stabilnej i rozwijającej się firmie. Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy. Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach. Praca w...
    opublikowana: 23 listopada 2020
    • 2 lokalizacji
    Twoje zadania: · Eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych w Browarze, w tym: kotłowni, maszynowni chłodniczej, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, instalacji odzysku CO2 i instalacji pomocniczych ·...
    opublikowana: 15 listopada 2020
    Opis stanowiska: nadzór i koordynowanie realizacji projektów, tworzenie i realizowanie harmonogramu dostaw i zamówień niezbędnych dla realizacji projektów, przygotowanie zapytań ofertowych na dostawę urządzeń lub wykonanie usług (także do...
    opublikowana: 2 listopada 2020