Praca młodszy programista php

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Gdynia
    Wymagania: znajomość języków PHP, JavaScript, i HTML, znajomość C# lub C++ lub Javy, znajomość języka SQL i bazy danych MySql lub PostgreSQL, znajomość co najmniej podstaw CSS, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie...
    opublikowana: 28 stycznia 2020
    • Warszawa
    Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i optymalizację wewnętrznych aplikacji korporacyjnych, między innymi poprzez: zbieranie wymagań, projektowanie i programowanie rozwiązań zapewniających rozwój aplikacji...
    opublikowana: 23 stycznia 2020
    • Łódź
    Opis stanowiska: utrzymanie i rozwój aplikacji napisanych w języku PHP podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem kontakt z klientem przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur dla...
    opublikowana: 15 stycznia 2020