Popularne w serwisie

Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    młodszy specjalista ds. integracji danych

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Częstochowa, śląskie 19.09.2018

    Jesteśmy nową jednostką w ramach globalnej struktury IT firmy ZF. Stworzyliśmy program rozwoju talentów IT dla studentów i absolwentów informatyki i kierunków pokrewnych. Oferujemy: Dostęp do nowych technologii; Zatrudnienie w oparciu o umowę o...

  • o firmie
    3 lokalizacje 17.09.2018

    Nr ref: TOK/2018/37/b Miejsce pracy: Bielsko-Biała; Opole; Gliwice; Katowice; Kraków; Tarnów Zakres obowiązków Realizowane przez Ciebie zadania pozwolą na: Zdobycie doświadczenia w administrowaniu profesjonalnym środowiskiem informatycznym...

  • 3 lokalizacje 04.09.2018

    Zakres zadań: Udział w projektowaniu i programowaniu rozwiązań dla systemów ERP, BI, CRM Opracowywanie dokumentacji technicznej oprogramowania Świadczenie usług wsparcia – analiza i rozwiązywanie zgłaszanych incydentów Prowadzenie szkoleń...