Młodszy specjalista ds. ofertowania - back office

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-03
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2019-02-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Mercor jest największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej podmiotów działających w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • bezpośredni kontakt z klientem, doradztwo techniczne
    • sporządzanie ofert i czuwanie nad ich skutecznością
    • przygotowanie kalkulacji kosztów kontraktów
    • wsparcie przy opracowywaniu zamówień produkcyjnych
    • określanie zapotrzebowania na towary i materiały związane z realizacją zleceń sprzedaży towarów

    Oczekiwania:

    • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków
    • komunikatywność
    • biegła obsługa MS Office, znajomość MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (Szkoła Główna Służby Pożarniczej, Politechnika) oraz doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze klienta
    • mile widziana znajomość branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz doświadczenie w pracy z branży HVAC

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych
    • pracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
    • umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych
    • konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.