Praca młodszy specjalista ds. rekrutacji, wielkopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Poznań
    Zakres obowiązków: aktywne tworzenie baz rekrutacyjnych na potrzeby wewnętrzne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych i kwalifikowanie Kandydatów na Assesment Center wsparcie w przygotowaniu analiz rynkowych, ogłoszeń, ofert, materiałów employer...
    opublikowana: 16 października 2019
    • Poznań
    Masz doświadczenie w prowadzeniu REKRUTACJI TYMCZASOWYCH ? Mówisz biegle w języku UKRAIŃSKIM lub ROSYJSKIM ? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI ? Umożliwimy Ci to, oferując: Pełne wdrożenie przy wykorzystaniu oferty...
    opublikowana: 14 października 2019
    • Poznań
    Opis stanowiska: Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (pracownicy fizyczni) Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych (m.in. rekrutacje terenowe, poszukiwania alternatywnych źródeł pozyskania...
    opublikowana: 2 października 2019