Praca młodszy specjalista ds. robotyzacji

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    Na tym stanowisku będziesz: tworzyć roboty w dedykowanym narzędziu RPA współpracować z obszarami biznesowymi - analizowanie procesów oraz określanie możliwości ich optymalizacji/automatyzacji zbierać i uzgadniać wymagania biznesowe tworzyć...
    opublikowana: 15 lutego 2020
    • Żywiec
    Twoje zadania: Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym w obszarze produkcji piwa (brewing) Usuwanie awarii maszyn i sprzętu oraz analiza przyczyn powstania awarii Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu AKPiA Analiza...
    opublikowana: 13 lutego 2020
    • Wysogotowo (pow. poznański)
    Zadania: praca w ramach technicznej linii wsparcia produktów dla klientów końcowych oraz sieci dystrybucji z Polski i z zagranicy za pomocą e-maili oraz połączeń telefonicznych analiza i rozwiązywanie problemów technicznych klientów przy...
    opublikowana: 8 lutego 2020