Młodszy Specjalista ds. sprzedaży pakietów zdrowotnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-27
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-01-26)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 3000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.
top
top
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż pakietów zdrowotnych oraz telefoniczną i mailową obsługą zapytań ze strony klientów.

Główne zadania:

  • Obsługa telefoniczna oraz mailowa zapytań ze strony Klientów zainteresowanych podjęciem współpracy,
  • sprzedaż pakietów medycznych drogą telefoniczną oraz podczas bezpośrednich spotkań w punktach obsługi klienta,
  • obsługa administracyjna klientów w ramach podpisanej umowy na usługi medyczne.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie bezpośredniej lub telefonicznej sprzedaży,
  • umiejętności budowania profesjonalnych relacji z klientem indywidualnym,
  • doświadczenia w pracy opartej na miernikach sprzedażowych,
  • wysokiego nastawienia na rezultat,
  • bardzo dobra znajomość programów WORD i EXCEL,
  • wiedza z zakresu usług medycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 9:00-17:00 w placówkach: Blue City, Siedziba Spółki, Promenada, Galeria Północna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna i karta sportowa,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość pracy w firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klikając przycisk "Wyślij" wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanych przeze Państwa w kwestionariuszu danych osobowych przez Centrum Medyczne ENEL-MED SA zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne ENEL-MED SA z siedzibą w Warszawie (00-195) przy ul. Słomińskiego 19 lok. 524. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Informujemy również o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne.

bottom