Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • Kęty, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Refresco jest wiodącym producentem napojów bezalkoholowych i soków owocowych dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kęty

    Opis stanowiska:

    • wsparcie administracyjne w codziennej pracy Key Account Manager’a,
    • sporządzanie raportów sprzedaży, analiz rynkowych, aktualizacja bazy klientów i bazy produktów, sporządzanie raportów kosztowych, nadzór nad pracami projektowymi u przypisanych Klientów,
    • codzienna współpraca z klientami polskimi i zagranicznymi,
    • współpraca z producentami opakowań, działem zakupów, działem operacyjnym w firmie,
    • zarządzanie korespondencją od i do klientów firmy,
    • obsługa systemu SAP (zakładanie nowych klientów, cenników, indeksów, uzgodnień rabatowych, akceptacja faktur, weryfikacja stanów magazynowych itp.).

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż, logistyka, administracja),
    • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
    • mile widziana umiejętność obsługi systemu SAP.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dostęp do szkoleń,
    • możliwość zdobycia doświadczenia i udział projektach w środowisku międzynarodowym.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Proszę o umieszczenie w ogłoszeniu formuły o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).